top of page
WhatsApp Image 2022-02-18 at 5.47.42 PM.jpeg
WhatsApp Image 2022-02-18 at 5.47.42 PM.jpeg

KizCode & Adesso Atölyeleri

KizCode ve Adesso iş birliği ile web sitesi oluşturmaktan kullanıcı odaklı tasarımlara, Java yazılım dilinden mobil uygulama geliştirmeye günümüz teknolojinin bel kemiğini oluşturan becerilerden bazılarını uzmanları aracılığı ile KizCoder’lar ile buluşturuyoruz.

5-6, 12-13 ve 19-20 Mart’ta gerçekleştireceğimiz Front-End, BA/Test, PMO, UX, Java ve Mobile atölyelerimiz için başvurular başladı. 

Bir katılımcı, en fazla 2 atölye için başvuru yapabilir. Aşağıdaki formda başvurduğunuz ilk atölyeden sonra opsiyonel olarak bir başka eğitime daha başvuruda bulunabilirsiniz.

 
Front-End  -  Tunç Akyazı
( 5 Mart 10:00  - 16:00 )


Kendi sitenizi mi yapmak istiyorsunuz? Bu atölyede bir web sitesi oluşturmak için kullanılan üç temel teknoloji HTML, JS, ve CSS işlenecek. Herkesi bekliyoruz!

Java  -  Nihat Önder
( 12 Mart 10:00  - 12:30 ) 


Bu atölyede katılımcılar dünyada en çok kullanılan yazılım dillerinden biri olan Java’yı öğrenecek. Yazılım öğrenmek isteyen herkesi Java’ya Giriş Atölyesine bekliyoruz! 

Mobile App  -  Zülfü Adar
( 14 Mart 10:00  - 12:30 )


Bu atölyede katılımcılar Android Studio kullanarak kendi applerini geliştirebilecekler. Kendi telefon uygulamalarını geliştirmek isteyenleri Android uygulama geliştirme atölyemize bekliyoruz!

Çevik Yaklaşım  -  Faruk Sanlı
( 19 Mart 10:00  - 16:00 )


Dünya değişiyor ve hızla gelişiyor. Gelişen teknolojiler sayesinde her gün yeni ürünler ve hizmetlerle tanışıyoruz. Hızla gelişen, değişen ve belirsizliklerin yüksek olduğu bir dünyaya ayak uydurmak için kurumlar, organizasyonlar ve takımlar nasıl bir yol izliyor? Bu değişim hızına cevap vermek, yeni dünya şartlarına adapte olmak mümkün mü? Hepsinin cevabı ‘Çevik Yaklaşım’ eğitiminde.

BA/Test  -  Pınar Seke
( 20 Mart 10:00  - 12:30 )


Büyük yazılım projeleri nasıl hayata geçiriliyor? Bu atölyede “İş analizi nedir?”den, “İş analisti nasıl olunur?”a kadar işlenecek. Temel iş analizi tekniklerini uygulamalı öğreneceksiniz. Problem çözme yeteneğini geliştirmek isteyen, proje yönetimi ve iş analizine ilgisi olan herkesi bekliyoruz!

UX  -  Başak Akbulak & Tuba Kalelioğlu
( 26 Mart 10:00  - 12:30 )


Kullandığımız teknolojileri kim tasarlıyor? Bu eğitimde kullanıcı odaklı tasarım nedir, kullanılan yöntemler nelerdir, ne gibi süreçlerden geçmektedir bunları öğrenecek ve uygulamalarla kullanma şansına sahip olacaksınız.

bottom of page